« terug naar vorige pagina

Locaties en agenda

Onze leefstijlcoaches bij jou in de buurt
Leefstijl in balans wordt begeleid door een leefstijlcoach. Wij werken samen met leefstijlcoaches in verschillende regio’s die 1 van de 4 gecombineerde leefstijlinterventies (GLI) aanbieden die door de zorgverzekeraar worden vergoed. 

Je vindt op de kaart de leefstijlcoaches bij jou in de buurt. Bekijk onder de kaart de agenda met de bijeenkomsten die op dit moment gepland zijn. 

Op je mobiele telefoon bekijk je de kaart het gemakkelijkst in de liggende stand. Of beweeg het scherm van links naar rechts.

Wil je meer weten over de leefstijlcoaches bij jou in de buurt? 
Klik op de plaatsnaam of leefstijlcoach van jouw keuze in de agenda hieronder en vind een leefstijlcoach die bij jou past.   

Agenda groepsbijeenkomsten
In de agenda vind je per provincie de groepsbijeenkomsten die op dit moment gepland zijn. Er komen wekelijks nieuwe bijeenkomsten bij. 

Staat je gewenste locatie of tijdstip er niet bij? Neem contact met ons op, we denken graag met je mee. 

Aanmelden begeleiding

Op je mobiele telefoon bekijk je de agenda het gemakkelijkst in de liggende stand. Of beweeg het scherm van links naar rechts. Gebruik de grijze balk aan de rechterkant van de agenda om alle locaties te bekijken. 

Noord-Brabant

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Berkel-Enschot

CooL

Gezondheidscentrum Koningsoord, Pandgang 2

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Willijam van Rijsewijk

Best

CooL

NXT Fysio, Veldweg 1E

Vrijdagmiddag (tijdstip volgt)

Maarten van Gerwen

Breda

SSIB

Industriekade 10

Woensdagmiddag 13.00 – 15.00 uur & vrijdagmiddag 14.00 – 15.00 uur

Jolinda Glaudemans

Den Bosch

CooL

Wijkcentrum Boschveld, Zernikestraat 2

Maandagochtend 9.30 – 11.00 uur 

Maandagavond 17.30 – 19.00 uur

Mireille van Veghel

Den Bosch

CooL

De Dieze,  Werfpad 8h

Maandagochtend 10.30 – 12.00 uur

Susan van Kempen

Den Bosch

CooL

BBS Boschveld, Zernikestraat 2

Dinsdagochtend 10.00 – 10.30 uur
(start februari 2023)

Donderdagmiddag 14.00 – 15.30 uur
(start maart 2023)

Ellen Kant

Den Bosch

CooL

SCC De Schans (Maaspoort), Troelstradreef 160

Dinsdagmiddag 14.00 – 15.30 uur

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Donderdagochtend 10.00 – 11.30 uur 

Ellen Kant

Den Bosch

CooL

De Dieze,  Werfpad 8h

Woensdagavond 18.30 – 20.00 uur 

Margaret Smit

Den Bosch

CooL

De Dieze,  Werfpad 8h

Zaterdagochtend 9.30 – 11:00 uur

Patricia Lottman

Dongen

CooL

De Vennen,
Deken Batenburgstraat 2

Donderdagavond 20.15 – 21.45 uur

Laurie Roest

Dongen

CooL

De Vennen,
Deken Batenburgstraat 2

Vrijdagochtend 10.00 uur – 11:30 uur

Cindy Tenbült

Drunen

CooL

Kennedystraat 39

Maandagmiddag 13.30 – 15.00 uur

Dinsdagavond 19.30 – 21.00 uur

Nicolette Slot

Drunen

CooL

Tinie de Munnikstraat 11

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur 

Merne Muskens

Gilze

CooL

Gezondheidscentrum de Flair, Lange wagenstraat 55a

Dag en tijdstip volgen
(start januari 2023)

Karlijn van Beijsterveldt

Kaatsheuvel

CooL Vossenbergselaan 2B

Woensdagavond van 19.00 – 20.30 uur
(startdatum volgt)

Wesley van Hemert

Loon op Zand

CooL Kloosterstraat 37

Maandagochtend 11:30 – 13:00 uur

Woensdagavond 19:00 – 20:30 uur

Wesley van Hemert

Made

CooL Jau Centrum in beweging, Lucia Eijckenstraat 78

Donderdagavond 19.15 – 20.45 uur

Gabi Hollants

Nieuwkuijk

CooL

Het Patronaat, Nieuwkuijksestraat 106

Woensdagmiddag 14.00 – 15.30 uur

Ellen Kant

Nuenen

CooL

Brederostraat 3

Locatie volgt
(start februari 2023)

Myerle Hendrix – Adriaans

Oisterwijk

CooL

Medisch Centrum Oisterwijk, Medifit fysiotherapie, Moergestelseweg 34

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Woensdagmiddag 16.30 – 18.00 uur

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Willijam van Rijsewijk

Oosterhout

CooL

De Gekroonde Bel, Bredaseweg 106

Maandagochtend 9.30 – 11.00 uur
(start 30 januari 2023)

Abigail François

Oosterhout

CooL

De Gekroonde Bel, Bredaseweg 106

Woensdagochtend 9.30 – 11.00 uur
(start 15 februari 2023)

Corinne Buck

Rijen

CooL

Locatie volgt

Donderdagavond 19.00 – 20.30 uur
(start 12 januari 2023)

Abigail François

Rucphen

CooL

Kozijnenhoek 80

Maandag, dinsdag en woensdag
(in overleg met deelnemers)

Carolien Botermans

Sprang-Capelle

CooL

Gezondheidscentrum Vrijhoeve, Raadhuisplein 4

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur
(start 14 december 2022)

Bianca Lieffering

Sprang-Capelle

CooL

Wijkcentrum Sprang-Driessen, Jeroen Boschstraat 1

Vrijdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Bianca Lieffering

Terheijden

CooL

Cour, Marktstraat 6

Donderdagavond 18.30 – 20.00 uur 
(start 12 januari 2023)

Jolie van der Sanden

Tilburg

CooL

Ringbaan Noord 3C

Dinsdagavond 17.00 – 18.30 uur

Woensdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Michael Gerritse

Tilburg

SLIMMER

Ringbaan Noord 3C

Maandagmiddag 12.30 – 13.30 uur

Woensdagochtend 11.15 – 12.15 uur

Donderdagmiddag 16.15 – 17.15 uur

Vrijdagochtend 9.00 – 10.00 uur

Michael Gerritse

Tilburg

CooL

Groenstraat 139-155, kantoornummer 120 Woensdagochtend 9.30 – 11.00 uur
(startdatum 11 januari 2023) 
Corine Strijbosch

Tilburg

CooL

Boomstraat 131

Dinsdagavond 19:00 – 20:30 uur
(startdatum 3 januari 2023) 

Judith Nijssen

Tilburg

CooL

Basisschool De Fonkel, Bemmelstraat 6

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur
(start 13 februari 2023)

Petra Nwafor

Tilburg

CooL

Basisschool De Fonkel, Bemmelstraat 6

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur
(start 22 maart 2023)

Géjanne Bongers

Tilburg

CooL

Von Suppestraat 35

Vrijdagochtend 09.00 – 10.30 uur

Heidy Chahid van den Dungen

Veghel

CooL

NXT Fysio, Professor Struyckenstraat 3

Dag en tijdstip volgt

Maarten van Gerwen

Vlijmen

CooL

Fysiotherapiepraktijk Annette de Gooijer, Deken van Baarstraat 21

Vrijdagochtend 10.00 – 11.30 uur
(start maart 2023)

Ellen Kant

Waalwijk

CooL

Winterdijk 30B

Dinsdagmiddag 15.00 – 16.30 uur

Michael Gerritse

Waalwijk

SLIMMER

Van Sambeek Fysiotherapie, De Gaard 126

Dinsdagmiddag 15.30 – 16.30 uur 

Woensdagochtend 9.00 – 10.00 uur

Vrijdagochtend 10.00 – 11.00 uur

Michael Gerritse

Zuid-Holland

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Den Haag

CooL

Wijkcentrum Escampade,
Escamplaan 61F

Eerste dinsdagavonden van de maand 19.30 – 21.00 uur

Riccardo D’Andolfi

Gouda 

CooL

Nelson Mandela Centrum, 
Bernadottelaan 79

Dinsdagochtend 9.30 – 11.00 uur (startdatum 10 januari 2023)

Cora Heppe

Gouda 

CooL

De Veste, Ridder van Catsweg 300

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur (start 1 februari 2023)

Bertina van Dolder

Gouda 

SLIMMER

FysioVisiq, Gezondheidscentrum Bloemendaal, Lekkenburg 2

Woensdagmiddag 14.45 – 15.45 uur
(start 11 januari 2023)

Sharon Overbeek & Andrea Hoogland

Gouda 

CooL

Locatie Gerniva, SVG groep, Bernardhof 400

Donderdagavond 18.30 – 20.00 uur
(start 19 januari 2023) 

Suzan Hartog

Gouda 

SLIMMER

FysioVisiq, Gezondheidscentrum Bloemendaal, Lekkenburg 2

Vrijdagmiddag 14.45 – 15.45 uur
(start 12 mei 2023)

Annemieke Oudijk & Michelle Terpstra

Krimpen aan den Ijssel

CooL

Boveneindselaan 35

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur
(start 9 januari 2023)

Anja Berkenvelder

Krimpen aan den Ijssel

CooL

Memlingstraat 2

Woensdagavond 19.30 – 20.00 uur
(start 8 maart 2023)

Marieke van der Maas – van de Putte

Vlaardingen

CooL

KADE40, Westhavenkade 40

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur

Woensdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Mariëlle Muis

Waddinxveen

SLIMMER

Ieplaan 35

Dinsdagmiddag 17.00 – 17.50 uur
(start 7 maart 2023)

Dinsdagavond 19.10 – 20.00 uur
(start 21 februari 2023)

Björn Kraaijer

Waddinxveen

SLIMMER

Ieplaan 35

Donderdagmiddag 12.55 – 13.45 uur
(start 16 februari 2023)

Robin Noomen

Noord-Holland

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Oostzaan 

CooL Buurtcentrum De Bres, Dr. Snijderstraat 2A

Donderdagochtend 09.00-10.30 uur

Donderdagavond 19.00 – 20.30 uur 
(start oktober/november 2022)

Suzanne de Vries

Gelderland

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Apeldoorn

CooL

Beatrijsgaarde 1

Maandagmiddag 15.30 – 17.00 uur
(startdatum volgt)

Vrijdagmiddag 15.30 – 17.00 uur

Angelique Noordhuis

Apeldoorn

CooL

Anklaarseweg 95A

Donderdagmiddag 13.30 – 15.00 uur
(startdatum volgt)

Angelique Noordhuis

Doetinchem

CooL

Raadhuisstraat 1

Maandagochtend 9.30 – 11.00 uur

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur

Vrijdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Babette Wagemakers

Heteren

CooL

Hooiland 6f

Woensdagavond 20.00 – 21.30 uur

Ilse Hermsen

Heumen-Molenhoek

CooL Landgoed Bergzicht, Rijksweg 232

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur
(start 31 januari 2023)

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur
(start 17 april 2023)

Marieke Kruissen

Meteren

CooL

Dorpshuis Meteren, Achtersteweg 17

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur

Ilse Hermsen

Nijmegen

CooL

Wijkcentrum De Biezantijn, Waterstraat 146

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Donderdagavond 19.00 – 20.30 uur

Frank Verkuylen

Nijmegen

CooL
Wolfskuil/Willemskwartier

Vrijdagavond 19.00. – 20.30 uur

Marieke de Wit

Tiel

CooL

Wijkcentrum Het Oosthonk, Meeslaan 2a

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur of 20.30 – 22.00 uur
(tijden in overleg met deelnemers)

Ilse Hermsen

Tiel

CooL

Zwembad Waalslag, Laan van Westroijen 99

Woensdagavond 19.00-20.30 uur of 20.30 – 22.00 uur
(tijden in overleg met deelnemers)

Ilse Hermsen

Utrecht

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Amersfoort

CooL

ZZP point, Ariane 50

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur 

Anneke Drost

Groenekan

CooL

Ruigenhoeksedijk 21 

 

Rob Coert

Loosdrecht

CooL

FysioHolland, Nootweg 27A

Donderdagavond 19.30 – 21.00 uur 

Dominique Kuipers

Flevoland

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Almere

CooL

Zeeduinweg 560A

Woensdagmiddag 16.00 – 17.30 uur 

Vrijdagmiddag 12.00 – 13.30 uur

Christine Groen

Limburg

Plaats

GLI-programma

Adres groepsbijeenkomsten

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Meerssen

CooL Molenweg 18

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Zaterdagochtend 10.00 – 11.30 uur

Bert Odekerken

 

Aanmelden begeleiding