« terug naar vorige pagina

Locaties en agenda

Plaats

Adres

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Alphen

Locatie volgt

Maandagavond 18.30 – 20.00 uur (start 16 maart)

Janneke Hermsen

Apeldoorn

Beatrijsgaarde 1

Maandagmiddag 15.30 – 17.00 uur (startdatum volgt)

Vrijdagmiddag 15.30 – 17.00 uur (vanaf 13 maart 2020)

Angelique Noordhuis

Apeldoorn

Anklaarseweg 95A

Donderdagmiddag 13.30 – 15.00 uur (startdatum volgt)

Angelique Noordhuis

Arnhem

De Dennenkamp, Generaal Urquhartlaan 18 Oosterbeek

Vrijdagmiddag 15.00 – 16.30 uur

Judith Magendans

Baarle-Nassau

 

Dinsdagavond 18.30 – 20.00 uur (start 19 mei)

Janneke Hermsen

Berkel-Enschot

Gezondheidscentrum Koningsoord, Berkel-Enschot

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Zaterdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Willijam van Rijsewijk

Breda

Locatie volgt

Dinsdagavond 18.30 – 20.00 uur (start 10 maart)

Janneke Hermsen

Den Bosch

De Dieze,  Werfpad 8h

Donderdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Hans Janssen

Den Bosch

De Dieze,  Werfpad 8h

Woensdagochtend 10.00 – 11.30 uur

Susan van Kempen

Dongen

De Vennen, Dekenbatenburgstraat 2

Donderdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Renate Gallé

Dongen

De Vennen, Dekenbatenburgstraat 2

Maandagavond 18.00 – 19.30 uur

Donderdagmiddag 13.00 – 14.30 uur 

Charlotte Rikken

Drunen

Kennedystraat 39

Maandagmiddag 13.30 – 15.00 uur

Dinsdagavond 19.30 – 21.00 uur

Nicolette Slot

Gilze

Locatie volgt

Maandagavond 18.30 – 20.00 uur (start 14 april)

Janneke Hermsen

Goirle

Frankenhal, Frankische Driehoek 4

Maandagavond 20.00 – 21.30 uur

Lauren Jenkins

Houten

Wijkcentrum Schoneveld, Zonnehout 36

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur (Start mei 2020)

Celine Mangroe

Leidschendam

 

 

Yvonne van Santen

Made

Jau® centrum in beweging, Lucia Eijckenstraat 78

Vrijdagochtend 9.15 – 10.45 uur

Freek van Herk

Nijmegen

Wijkcentrum Dukenburg

Dinsdagochtend

Marleen van Hattem

Nijmegen

Wolfskuil/Willemskwartier

Vrijdagochtend, tijden volgen

Vrijdagmiddag, tijden volgen

Marieke de Wit

Oosterbeek

De Dennenkamp, Generaal Urquhartlaan 18 Oosterbeek

Vrijdagmiddag 15.00 – 16.30 uur

Judith Magendans

Oosterhout

Wijkcentrum Dommelbergen, Arkendonk 90

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Suzan Blijlevens

Oosterhout

Eerstelijns Zorg Centrum ZORROO, Pasteurlaan 9b

Dinsdagmiddag, tijden volgen

Janneke Fransen

Oosterhout

(Turkse dames)

Wijkcentrum Slotjes, Slotjesveld 15

Dinsdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Woensdagavond 18.30 – 20.00 uur

Meral Mihmat

Oss

 

Woensdagavond 18.30 – 20.00 uur

Zaterdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Patricia van Raak

Rijen

Locatie volgt

Donderdagavond 18.30 – 19.30 (start 26 maart)

Janneke Hermsen

Sprang-Capelle

Buurtcentrum Sprang Driessen, Jeroen Boschstraat 1

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Ingrid Witlox

Tilburg

OBS De Fonkel, Bemmelstraat 6

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur

Vrijdagochtend 9.15 – 10.45 uur

Gejanne Bongers

Tilburg

 

 

Sandra Curfs

Tilburg

De nieuwe Stede, Capucijnenstraat 156

Donderdagmiddag 16.00 – 17.30 uur

Janneke Hermsen

Udenhout

De Peppel, Zeshoevenstraat 36

Vrijdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Ingrid Witlox

Waalwijk

 

Woensdagavond 18.30 – 20.00 uur

Vrijdagochtend 10.00 – 11.30 uur

Meral Mihmat

Aanmelden begeleiding