« terug naar vorige pagina

Locaties en agenda

Hieronder vind je een overzicht van onze locaties en de agenda van onze Overgewicht te lijf-begeleiding. Voor meer informatie over de leefstijlcoaches klik je op de gewenste plaatsnaam of naam van de leefstijlcoach. 

Je kunt onderstaand schema op je mobiele telefoon in het geheel bekijken door het naar links of rechts te verschuiven.

Plaats

Adres

 Dag en tijdstip

Leefstijlcoach

Amersfoort

ZZP point, Ariane 50

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur 

Anneke Drost

Apeldoorn

Beatrijsgaarde 1

Maandagmiddag 15.30 – 17.00 uur (startdatum volgt)

Vrijdagmiddag 15.30 – 17.00 uur

Angelique Noordhuis

Apeldoorn

Anklaarseweg 95A

Donderdagmiddag 13.30 – 15.00 uur (startdatum volgt)

Angelique Noordhuis

Berkel-Enschot

Gezondheidscentrum Koningsoord, Berkel-Enschot

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Willijam van Rijsewijk

Best

NXT Fysio, Veldweg 1E Maandagavond 18.30 – 20.00 uur 

Maarten van Gerwen

Breda

Ontmoetingscentrum De Vlieren, Mgr. Nolensplein 1

Start begin 2022

Sandra van Miert

Chaam

Gezondheidscentrum Chaam, De Werf 1

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur (start september 2021)

Karlijn van Beijsterveldt

Den Bosch

Wijkcentrum Boschveld, Zernikestraat 2

Maandagochtend 9.30 – 11.00 uur 

Maandagavond 17.30 – 19.00 uur

Mireille van Veghel

Den Bosch

De Dieze,  Werfpad 8h

Maandagochtend 10.00 – 11.30 uur

Woensdagmiddag 14.00 – 15.30 uur

Susan van Kempen

Den Bosch

SCC De Schans (Maaspoort), Troelstradreef 160

Vrijdagochtend 10.30 – 12.00 uur (start november 2021)

Ellen Kant

Den Bosch

De Dieze,  Werfpad 8h

Woensdagavond 18.30 – 20.00 uur 

Margaret Smit

Den Bosch

De Dieze,  Werfpad 8h

Zaterdagochtend 9.30 – 11:00 uur

Patricia Lottman

Den Haag

Wijkcentrum Escampade,
Escamplaan 61F

Eerste dinsdagavonden van de maand 19.30 – 21.00 uur

Riccardo D’Andolfi

Dongen

De Vennen, Dekenbatenburgstraat 2

Donderdagavond 20.00 – 21.30 uur

Laurie Roest

Dongen

Fysio Attent, Bolkensteeg 19A

Woensdagavond 19.30-21.00 uur (start 13 oktober 2021)

Marte Verhelst

Drunen

Kennedystraat 39

Maandagmiddag 13.30 – 15.00 uur

Dinsdagavond 19.30 – 21.00 uur

Nicolette Slot

Gilze

Gezondheidscentrum de Flair, Lange wagenstraat 55a

Vrijdagochtend 10.00 – 11.30 uur

Karlijn van Beijsterveldt

Goirle

Frankenhal, Frankische Driehoek 4 (individuele gesprekken: Groenstraat 139 C, kantoornummer 120)

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur (start 1 december 2021) 

Corine Strijbosch

Groenekan

Ruigenhoeksedijk 21 

 

Rob Coert

Heteren

Hooiland 6f

Woensdagavond 20.00 – 21.30 uur (start 3 november 2021)

Ilse Hermsen

Houten

Wijkcentrum Schoneveld, Zonnehout 36

Maandagavond 19.30 – 21.00 uur 

Celine Mangroe

Leidschendam

 

 

Yvonne van Santen

Loosdrecht

FysioHolland, Nootweg 27A

Donderdagavond 19.30 – 21.00 uur 

Dominique Kuipers

Made

Jau® centrum in beweging, Lucia Eijckenstraat 78

Donderdagochtend 11.15 – 12.45 uur

Gabi Hollants 

Nijmegen

Wijkcentrum Dukenburg

Dinsdagochtend

Marleen van Hattem

Nijmegen

Wolfskuil/Willemskwartier

Vrijdagochtend, tijden volgen

Vrijdagmiddag, tijden volgen

Marieke de Wit

Oisterwijk

Medisch Centrum Oisterwijk, Medifit fysiotherapie, Moergestelseweg 34

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Zaterdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Willijam van Rijsewijk

Oosterhout

De Gekroonde Bel, Bredaseweg 106

Maandagochtend 09.30 – 11.00 uur (start 15 november 2021)

Sandra van Miert

Oosterhout

De Gekroonde Bel, Bredaseweg 106

Maandagavond 19.00 – 20.30 uur 

Zaterdagochtend 9.00 – 10.30 uur (start 2 oktober 2021)

Abigail François

Oosterhout

De Gekroonde Bel, Bredaseweg 106

Dinsdagochtend 9.30 – 11.00 uur (start december 2021)

Janneke Fransen

Oss

Wijkcentrum Schadewijk, Leeuwerikstraat 2

Zaterdagochtend 9.00 – 10.30 uur

Patricia van Raak

Rijen

Locatie volgt

Dinsdagavond 19.00 – 20.30 uur (start 28 september 2021)

Karlijn van Beijsterveldt

Rijen

Locatie volgt

Donderdagavond 18.30 – 20.00 uur
(start begin oktober 2021)

Janneke Hermsen

Sprang-Capelle

Gezondheidscentrum Vrijhoeve, Raadhuisplein 4

Woensdagavond 19.00 – 20.30 uur

Bianca Lieffering

Sprang-Capelle

Wijkcentrum Sprang-Driessen, Jeroen Boschstraat 1

Vrijdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Bianca Lieffering

Tiel

Wijkcentrum Het Oosthonk, Meeslaan 2a

Maandagochtend 10.30 -12.00 (start 25 oktober 2021)

Ilse Hermsen

Tiel

Drumptse Hof, De Balije 1

Woensdagavond 20.30 – 22.00 (start 1 december 2021)

Ilse Hermsen

Tilburg

Spoorpark 6

Maandagavond 18.30-20.00 uur  (start 18 oktober 2021)

Elke van der Velden

Tilburg

Groenstraat 139 C, kantoornummer 120

Dinsdagavond 19.30-21.00 uur  (start 28 september 2021)

Corine Strijbosch

Tilburg

OBS De Fonkel, Bemmelstraat 6

Woensdagavond 19.30 – 21.00 uur (start 10 november 2021)

Géjanne Bongers

Tilburg

Bedrijventerrein ’t Laar (pand M&S Makelaars), Saal van Zwanenbergweg 1

Donderdagmiddag 15.00 – 16.30 uur

Bart Flipsen

Tilburg

De nieuwe Stede, Capucijnenstraat 156

Donderdagavond 18.30 – 20.00 uur 
(start begin 2022)

Janneke Hermsen

Tilburg

Wijkcentrum De Symfonie, Eilenbergstraat 250

Vrijdagochtend 08.45 – 10.15 uur 

Heidy Chahid van den Dungen

Udenhout

De Peppel, Zeshoevenstraat 36

Vrijdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Ingrid Witlox

Utrecht

Kanaalweg 86

Dinsdagmiddag 17.00 – 18.30 uur (start oktober 2021)

Anne van Faassen 

Vlaardingen

KADE40, Westhavenkade 40

Woensdagochtend 9.30 – 11.00 uur

Mariëlle Muis

Vlijmen

Fysiotherapiepraktijk Annette de Gooijer, Deken van Baarstraat 21

Dinsdagmiddag 14.00 – 15.30 uur

Ellen Kant

Waalwijk 

Parkpaviljoen Waalwijk, Grotestraat 154A

Maandagmiddag 15.00 – 16.30 uur 

Bart Flipsen

Wijk en Aalburg

Nijverheidstraat 41

Maandagmiddag 16.30 – 18.00 uur (start 27 september 2021)

Mariska Winckler

Woudrichem

Buurthuis Het Rondeel, ’t Rond 2

Dinsdagavond 20.00 – 21.30 uur (start 5 oktober 2021)

Mariska Winckler

Aanmelden begeleiding

Staat je gewenste locatie of tijdstip er niet bij? Neem contact met ons op, we denken graag met je mee.